آب و هوا
اوقات شرعی

اخبار

عزم راسخ حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری اورمیه در مبارزه با عاملین سد معبر

عزم راسخ حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری اورمیه در مبارزه با عاملین سد معبر

نویسنده: خانم برقی /شنبه, 13 بهمن,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی مدیریت پیشگیری و رفع با سد معبر ، عملیات ساماندهی و برچیدن بساط خاطیان نظم عمومی در دستور کار بوده و همچنان ادامه دارد .

لازم به ذکر است:امروز 13بهمن ، به همت  پرسنل زحمتکش مدیریت پیشگیری و رفع  سد معبر، و به مدیریت معاون خدمات شهری، معابر خیابان ولیعصر نیز ساماندهی شد.

شایان ذکر است:خیابان ولیعصر اورمیه، جزء محل هایی بود که به علت اشغال معابر توسط برخی صاحبان کسب و پیشه و انتفاع شخصی آنان از پیاده رو؛ بی سامانی و مشکل تردد عابرین و خود رو ها در آن بیشتر مشهود بود .

سحابی، معاون خدمات شهری شهردلری اورمیه در خصوص اعتراض برخی از شهروندان در فضای مجازی نسبت به این عملیات اعلام داشت:طبق تبصره 6ماده 101شهرداری ها؛ معابر و شوارع عمومی که در اثر تفکیک اراضی احداث می شوند، متعلق به شهرداری است. طبق قانون؛ شهرداریها موظف هستند از معابر به عنوان ملک عمومی حفاظت کرده و آن را برای استفاده عموم آزاد نگه دارد و از تجاوز برخی به میدانها، پارک ها و باغ های عمومی که حق طبیعی هر شهروندی است جلو گیری نماید.
سحابی تاکید کرد: معابر متعلق به عموم شهروندان است و به کسی اجازه دخل و تصرف در حریم عمومی شهروندان را نخواهیم داد.

تعداد نمایش ها (311)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

گزارش عملکرد

تست

آمار بازدید
دی ان ان