آب و هوا
اوقات شرعی

اخبار

به زودی واگذار می شود؛

به زودی واگذار می شود؛

غرفه های بازار روز میوه، تره بار و ارزاق عمومی

نویسنده: خانم برقی /شنبه, 20 بهمن,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به زودی غرفه های بازار روز میوه ، تره بار و ارزاق عمومی در شهر اورمیه واگذار می شود.

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اورمیه با اعلام خبر واگذاری غرفه های بازارهای روزگفت: سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری اورمیه با هدف حذف واسطه ها و برچیدن بساط دستفروشی؛ اقدام به جانمایی 6 بازارچه در محل های:
1- خیابان ارشاد 2- خیابان سربازان گمنام 3- خیابان شهید ذاکر 4 - خیابان امین  ابتدای خیابان شهید اصغری 5- بلوار فرهنگیان مقابل پارک فرهنگ  6- خیابان استادان از طریق آگهی مزایده واگذار خواهد کرد.

غلامرضا حافظی افزود: تثبیت بازارچه های روز موجب توازن نسبت عرضه و تقاضا و دسترسی آسان مردم به بازارچه ها می شود که این امر علاوه برحمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه،؛ موجب برچیدن بساط دستفروشان و رفع موانع سد معبر نیز می شود.

وی ادامه داد: کلیه اقلام عرضه شده در بازارچه های روز تحت نظر مستقیم بازرسان کمسیون نظارت خواهد بود.

این مقام مسئول اعلام داشت: باتوجه به اینکه این بازارچه ها در شش نقطه با پراکندگی مناسب ایجاد شده سبب روان شدن ترافیک در ایام پیک خرید نوروزی گردیده و بار سفر را در کلیه معابر به صورت یکسان تقسیم می کند که با عملیاتی شدن این طرح شاهد صرفه جویی در وقت و انرژی و انظباط شهری می شود.

حافظی در پایان گفت: امیدواریم با برچیدن بساط واسطه گری ، دستفرشی   و نیز با تثبیت جایگاه این بازارچه ها ؛ کیفیت و قیمت میوه و اقلام دراین شهرمتعادل شود.

تعداد نمایش ها (263)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

گزارش عملکرد

تست

آمار بازدید
دی ان ان