آب و هوا
اوقات شرعی

اخبار

با تداوم بارش برف تلاش شبانه روزی اکیب ستاد بحران معاونت خدمات شهر در اورمیه ادامه دارد

با تداوم بارش برف تلاش شبانه روزی اکیب ستاد بحران معاونت خدمات شهر در اورمیه ادامه دارد

نویسنده: خانم برقی /ﺳﻪشنبه, 01 بهمن,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

با تداوم بارش برف در اورمیه؛ تلاش شبانه روزی اکیب ستاد بحران معاونت خدمات شهر ی شهرداری  در راستای برف روبی و مسیر گشایی معابر همچنان ادامه دارد.
معاون خدمات شهری شهرداری اورمیه با اعلام خبر فوق تصریح کرد: با شروع بارش برف در اومیه ؛ بالغ بر 800 نفر از پرسنل اکیپ ستاد مدیریت بحران به همراه ماشین آلات سنگین فعالیت شبانه روزی خود را در راستای مسیر گشایی، برف روبی معابر اصلی و فرعی شهر شروع کردند.
سحابی  با اشاره به اینکه شهر اورمیه دارای بیش از  900 خیابان اصلی و فرعی است ؛ افزود: با توجه به حجم سنگین کار ، عواملی مانند استرس ، سوز سرمای شب و بی خوابی نیز بر سختی کار اکیپ می افزاید ولی با این همه در سایه تلاش صادقانه اکیپ معاونت خدمات شهری ؛در هنگام بارندگی ها کوچکترین مشکلی در تردد مشاهده نشد.
  سحابی؛ معاون خدمات شهر ی شهرداری اورمیه در پایان سخنانش از شهروندان اورمیه ای درخواست کرد : در روزهای برفی و بارانی از سفرهای غیر ضروری درون شهری اجتناب نموده و در حین سفر نیز احتیاط لازم را در زمان عبور از معابر و خیابان ها و همچنین رانندگی مد نظر داشته باشند. و نیز شهروندان می توانند در مواقعی که با مشکلی مواجه شدند با سامانه 137 تماس بگیرند.

 

تعداد نمایش ها (284)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

گزارش عملکرد

تست

آمار بازدید
دی ان ان