آب و هوا
اوقات شرعی

اسلایدر

پیام معاون

مهندس ولی مناف زاده 

معاون خدمات شهری

 

 

تحصیلات

 

سوابق حرفه ای و کاری

  • مدیر عامل سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری
  • مشاور شهرداری ارومیه
  • ریاست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی
  • مدیر شهرداری منطقه 4
  •  
  •  

 

کارگر گرفتار شده از زیر خروارها شن و ماسه نجات یافت

کارگر گرفتار شده از زیر خروارها شن و ماسه نجات یافت

نویسنده: خانم برقی /شنبه, 05 دی,1394/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری ارومیه، به دنبال گزارش حادثه گرفتارشدن یک کارگر کارخانه شن و ماسه در جاده نازلو  به سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه بلافاصله آتش نشانان را به محل حادثه اعزام کزد.

ابراهیم شاد قوشچی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه در این باره گفت: یک کارگر به دلیل مشکل فنی پیش آمده در قیف کارخانه شن و ماسه، اقدام به رفع آن می کند که به دلیل بی احتیاطی زیر خروار ها شن و ماسه گرفتار می شود.

شادقوشچی نصریح کرد: موقعيت فرد حادثه ديده در شرایطی بود كه با كوچكترين لغزش امكان داشت در بين خروارها شن و ماسه با ارتفاع 8 متری به طور کامل دفن شود.

وی افزود: خوشبختانه با سرعت عمل و  تلاش ماموران آتش نشاني اروميه  در یک عملیات یک و نیم ساعته و با استفاده از یک دستگاه جرثقیل و یک دستگاه بیل مکانیکی،  فرد گرفتار شده نجات يافت.

مدیر سازمان آتش نشانی ارومیه در پایان از کارخانه داران درخواست کرد برای جلوگیری از حادثه های مشابه، اصول ایمنی را در کارگاه های خود رعایت نمایند

تعداد نمایش ها (571)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظرآب و هوا

اوقات شرعی

آمار بازدید
دی ان ان