آب و هوا
اوقات شرعی

اسلایدر

پیام معاون

امیر سحابی

معاون خدمات شهری

 

 

تحصیلات

  • کارشناسی : مهندسی کشاورزی
  • کارشناسی ارشد : مدیریت منابع طبیعی
  • دکتری : مدیریت استراتژیک کسب و کار

 

سوابق حرفه ای و کاری

  • مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز
  • مدیرعامل سازمان بازیافت و تبدیل مواد
  • مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندها
  • معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه
  • مدیر شهرداری منطقه 3
  • مدیر شهرداری منطقه 2

 

همکاری تنگاتنگ و موثر شهروندان با اکیپ خدمات شهری درعملیات لایروبی انهار

همکاری تنگاتنگ و موثر شهروندان با اکیپ خدمات شهری درعملیات لایروبی انهار

نویسنده: خانم برقی /دوشنبه, 09 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

همکاری تنگاتنگ و موثر شهروندان با اکیپ خدمات شهری درعملیات لایروبی انهار

💠معاونت خدمات شهری شهرداری ارومیه در راستای جلوگیری از وقوع سیل در بارندگیهای اخیر، قبل از شروع بارندگی اقدام به لایروبی کانالها و انهار کرد.

💠معاون خدمات شهری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی خدمات شهری، ضمن تشکر و قدردانی ازهمکاری صادقانه شهروندان و روستائیان با اکیپ معاونت خدمات شهری؛ اعلام کرد: شهروندان ارومیه و روستائیان در خارج از محدوده شهر با ماشین آلات سنگین شخصی به کمک پرسنل خدمات شهری آمدند و در عملیات لایروبی انهاردر کنار پرسنل شهرداری همکاری تنگاتنگی داشتند.

💠امیر سحابی ادامه داد: حسب دستوراکید شهردارمحترم ارومیه و شورای اسلامی شهر، مقرر شد از وقوع هر گونه بحران احتمالی تحت هر شرایطی ممانعت به عمل آید؛ لذا اینجانب از طرف خود و سایر همکارانم به شهروندان فهیم و نجیبمان خاطر نشان می سازیم که با تمام توان و تخصص از وقوع هر گونه بحرانی ممانعت کنیم. پس شهروندان در این قبیل از موارد باخاطری خیال آسوده به زندگی عادی خود ادامه دهند .

💠وی افزود: در طی بارندگی های اخیر که میزان آن قابل توجه بود، شهرداری ارومیه و خصوصا حوزه معاونت خدمات شهری با همکاری و هماهنگی معاونتها و سایر حوزه ها بطور جد و شبانه روزی در جهت مقابله با وقوع بحرانهای احتمالی در سطح شهر همت نموده و مانع از وقوع رخدادهای تلخ احتمالی گردید.

💠سحابی گفت: حوزه های فعال که مستقیما در این مهم یاریگر بودند عبارتند از سازمان مدیریت پسماند ، سیما منظر و فضای سبز، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، سازمان عمران، مدیریت بحران و سامانه مدیریت سامانه 137.

💠معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه در پایان ضمن تشکر از پرسنل زحمتکش شهرداری در آماده باش ها گفت: قبل از شروع بارندگی همکاران و زحمتکشان شهرداری آماده باش کامل بوده و در محل ماموریت خود مستقر شدند و تا پایان کامل نزولات آسمانی نیز صادقانه انجام وظیفه کردند که ضمن تشکر از تمامی عزیزان زحمتکش متقابلا از شهروندان فهیم و نجیب که همکاری تنگاتنگی در این مهم داشتند قدردانی می کنم.

تعداد نمایش ها (258)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدآب و هوا

اوقات شرعی

آمار بازدید
دی ان ان