آب و هوا
اوقات شرعی

اسلایدر

پیام معاون

 معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه

 


   •  
  •  

 

معاون خدمات شهری: شهرداری آمادگی خود را جهت تبدیل قبرستان متروکه الواج به فضای سبزی زیبا و با امکانات رفاهی کامل اعلام میدارد

معاون خدمات شهری: شهرداری آمادگی خود را جهت تبدیل قبرستان متروکه الواج به فضای سبزی زیبا و با امکانات رفاهی کامل اعلام میدارد

نویسنده: خانم برقی صدقیانی/یکشنبه, 30 خرداد,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
3/0

به گزارش امور ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت خدمات شهری در این جلسه به ریاست معاون خدمات شهری و با حضور نمایندگانی از استانداری،فرمانداری، انجمن اشوریان، اداره املاک شهرداری، دفتر تسهیلگری ، اوقاف و امور خیریه و کارشناسان معاونت خدمات شهری با هدف تعیین تکلیف وضعیت موجود قبرستان برگزار شد.

معاون خدمات شهری در این جلسه با اشاره به اعلام نارضایتی ساکنین محله الواج نسبت به متروکه بودن محل و ایجاد مشکلاتی برای اهالی تصریح کرد: با توجه به نا مشخص بودن وضعیت مالکیت و عدم ثبت بدیهی است در چنین شرایطی مسئولیت ارائه خدمات به این قبرستان با توجه به ادعای مالکیت بر عهده  اداره کل اوقاف می باشد .

مناف زاده ادامه داد: لذا جهت تامین آسایش شهروندانمان در ان محله مقرر می گردد تا مشخص شدن وضعیت مالکیت ؛ پیگیری و مکاتبات لازم جهت حصارکشی و تامین روشنایی محوطه حداکثر تا دو ماه جهت مقابله با تجمع معتادین با هدف کنترل معظلات اجتماعی برابر قانون بر عهده اداره کل اوقاف باشد.

 همچنین در این جلسه مقرر شد شهردار همکاری و مساعدت لازم را با انجمن اشوریان و اداره اوقاف انجام داده و نیز با پیگیری های لازم توسط دفتر تسهیلگری  از اداره برق اورمیه جهت تامین روشنایی قبرستان انجام پذیرد.

مناف زاده معاون خدمات شهری در پایان جلسه با بیان اینکه زیستن در محله ای زیبا و منضبط حق شهروندان است اعلام داشت: شهرداری آمادگی خود را جهت تبدیل این محل به فضای سبزی زیبا و با امکانات رفاهی کامل را به شرط رضایت انجمن آشوریان و اداره اوقاف اعلام می دارد.

تعداد نمایش ها (118)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظرآب و هوا

اوقات شرعی

آمار بازدید
دی ان ان