آب و هوا
اوقات شرعی

اسلایدر

پیام معاون

مهندس ولی مناف زاده 

معاون خدمات شهری

 

 

تحصیلات

 

سوابق حرفه ای و کاری

  • مدیر عامل سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری
  • مشاور شهرداری ارومیه
  • ریاست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی
  • مدیر شهرداری منطقه 4
  •  
  •  

 

در آستانه شروع فصل بارش:کاهش استفاده از نمک در عملیات های مسیر گشایی

در آستانه شروع فصل بارش:کاهش استفاده از نمک در عملیات های مسیر گشایی

نویسنده: خانم برقی /یکشنبه, 25 آبان,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

با شروع فصل بارش در آذربایجان، معاونت خدمات شهری شهرداری اورمیه درجلسه هماهنگی با مدیران خدمات شهری مناطق پنجگانه اورمیه بر استفاده کمتر از نمک پاشی معابر برای مسیر گشایی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری  معاون خدمات شهری در این جلسه از تجهیز حوزه خدمات شهری مناطق با خرید دستگاه لجن کش خبر داد و تاکید کرد: امسال سعی می شود عملیات برف روبی با کمک دستگاه های برف روب و تیغه دار انجام خواهد شود و تا حد امکان از نمک پاشی معابر به علت مضر بودن به محیط زیست، خودروها ؛ آسفالت و سایر تجهیزات شهری خود داری خواهیم کرد.

معاون خدمات شهری در این جلسه مدیران مناطق پنجگانه را به هماهنگی و انسجام هر چه بیشتر در حین اجرای عملیات دفع آبهای سطحی و عملیات برف روبی دعوت کرد.

وی با اشاره به اینکه کلیه مناطق مشکل دار شناسایی شده و در دست بررسی است تصریح کرد: استفاده از ظرفیت کامل مناطق در بارندگی ها با نظارت و برنامه ریزی معاونت خدمات شهری انجام خواهد شد.

تعداد نمایش ها (43)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظرآب و هوا

اوقات شرعی

آمار بازدید
دی ان ان