آب و هوا
اوقات شرعی

اسلایدر

پیام معاون

 معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه

 


   •  
  •  

 

به سوی احسان ماندگار و عام المنفعه گام برداریم

به سوی احسان ماندگار و عام المنفعه گام برداریم

به سوی احسان ماندگار و عام المنفعه گام برداریم

نویسنده: خانم برقی صدقیانی/چهارشنبه, 05 خرداد,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
5/0

معاون خدمات شهری و رییس سازمان آرامستان شهرداری اورمیه طی اطلاعیه ای از مردم خواستند با صرف هزینه مجالس ترحیم در احداث پروژه های شهری و یا پروژه های عمرانی داخل آرامستان از قبیل احداث سالن تغسیل، احداث سالن مراسم ترحیم باغ رضوان، اجرای عملیات روشنایی محوطه، احداث پارک کودک در ورودی باغ رضوان و احداث سالن غذاخوری باغ رضوان می توان احسان اموات را به احسانی ماندگار و عام المنفعه تبدیل کرد.

حجت الاسلام مومن افزود: در نظر داریم با احداث سالن مراسمات مجهز و سالن غذاخوری در باغ رضوان از استرس صاحبان اموات طی مراسمات سوم – شب هفت و چهلم کاهش دهیم و نیز با ایجاد دفتر آگهی اموات در باغ رضوان تدارکات مراسم پس از تدفین را تسهیل نمائیم.

وی افزود: در حال حاضر قطعه هنرمندان با طراحی ویژه به وسعت  پنج هزارو 680متر مربع  مابین  فاز یک 49 وفاز سه 42 در حال اجرای عملیات است و نقشه های این قطعه آماده شده و در حال خاک برداری قطعه هستیم و طبق پیشبینی کارشناسان تا  قطه آماده دفن خواهد شد.

حجت الاسلام مومن در پایان از شهروندان خواست با مشارکت در پروژه های عمرانی در قالب احسان اموات؛ هزینه هایی که صرف مراسمات درگذشته گان می شود و طبق اداب و رسوم این روزها تنها یک روز دوام دارد را می توان به حسنات عام المنفعه و اخذ فاتحه در طولانی مدت تبدیل کرد.

مناف زاده معاون خدمات شهری در پایان خطاب به شهروندان تصریح کردند:  شهروندانی که قصد مشارک در پروژه های عمرانی باغ رضوان را دارند می توانند با مراجعه به سازمان آرامستان در این امر خیر مشارکت نموده و پایه های آداب و رسومی نیک و در شان مردم اورمیه را در جامعه بنا نهند.

 

 

تعداد نمایش ها (121)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظرآب و هوا

اوقات شرعی

آمار بازدید
دی ان ان