آب و هوا
اوقات شرعی

اسلایدر

پیام معاون

امیر سحابی

معاون خدمات شهری

 

 

تحصیلات

  • کارشناسی : مهندسی کشاورزی
  • کارشناسی ارشد : مدیریت منابع طبیعی
  • دکتری : مدیریت استراتژیک کسب و کار

 

سوابق حرفه ای و کاری

  • مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز
  • مدیرعامل سازمان بازیافت و تبدیل مواد
  • مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندها
  • معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه
  • مدیر شهرداری منطقه 3
  • مدیر شهرداری منطقه 2

 

آماده‌سازی محل جدید نگهداری سگ‌های بلاصاحب

آماده‌سازی محل جدید نگهداری سگ‌های بلاصاحب

نویسنده: خانم برقی /جمعه, 20 تیر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش امور ارتباطات معاونت خدمات شهری شهرداری ارومیه؛ امیر سحابی با اشاره به تدوین برنامه‌های جدید در زمینه سگ‌های بلاصاحب اظهار کرد: مبنای کار بر این است که در عین حفظ آرامش و امنیت شهروندان سگ‌های بلاصاحب از یک حقوق اولیه برخوردار باشند و بتوانند شرایط زیست طبیعی خود را دنبال کنند.

وی افزود: ما به دنبال یک زیست مصالحت آمیز برای سگ‌های بلاصاحب هستیم که شهروندان را نیز خطری تهدید نکند.

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه با اعلام خبر آماده‌سازی محل جدید برای نگهداری سگ‌های بلاصاحب تصریح کرد: تلاش بر این است که این مرکز مورد بهره‌برداری قرار گیرد و حیوانات به ویژه سگ‌های بلاصاحب در این مکان تحت نظارت، نگهداری شوند.

وی گفت: سگ‌های بلاصاحب در این مکان  از تغذیه مناسب، واکسیناسیون برخوردار خواهند بود و توسط تیم کارشناسی سازمان مدیریت پسماند و با مشارکت موسسه‌های مردم نهاد اداره می‌شوند.

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه خاطر نشان کرد: خودروی ویژه‌ای برای جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب در سطح شهر ارومیه در نظر گرفته شده و توسط اکیپ مجرب و آموزش دیده به جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب و اسکان آنها در محل اقدام خواهند کرد.

وی گفت: شهروندان نیز می‌توانند مشکلات خود را در زمینه سگ‌های بلاصاحب به سازمان مدیریت پسماند گزارش دهند و با مشارکت سازنده سازمان را همراهی کنند.

سحابی تاکید کرد: نیاز به مشارکت شهروندان در امر جمع‌آوری و نگهداری سگ‌های بلاصاحب با سازمان مدیریت پسماند یک امر ضروری است؛ سازمان به این همکاری جهت پیشبرد اهداف خود و مدیریت هرچه بهتر نیازمند است.

تعداد نمایش ها (129)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظرآب و هوا

اوقات شرعی

آمار بازدید
دی ان ان