آب و هوا
اوقات شرعی

اسلایدر

پیام معاون

امیر سحابی

معاون خدمات شهری

 

 

تحصیلات

  • کارشناسی : مهندسی کشاورزی
  • کارشناسی ارشد : مدیریت منابع طبیعی
  • دکتری : مدیریت استراتژیک کسب و کار

 

سوابق حرفه ای و کاری

  • مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز
  • مدیرعامل سازمان بازیافت و تبدیل مواد
  • مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندها
  • معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه
  • مدیر شهرداری منطقه 3
  • مدیر شهرداری منطقه 2

 

شهردار ارومیه(در جشنواره روز پاكبان): تحقق اهداف افق 1404 ارومیه در گرو همکاری مردم و فرهنگسازی است

شهردار ارومیه(در جشنواره روز پاكبان): تحقق اهداف افق 1404 ارومیه در گرو همکاری مردم و فرهنگسازی است

شهردار ارومیه با اشاره به رضایت بیش از 50 درصدی مردم از عملکرد شهرداری، تحقق اهداف افق 1404 شهر ارومیه را در گرو همکاری مردم و فرهنگسازی لازم در این زمینه عنوان کرد.

نویسنده: خانم برقی /شنبه, 23 اسفند,1393/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
محمد حضرت پور شهردار ارومیه که در مراسم روز پاکبان در پارک ائللرباغی ارومیه سخن می گفت با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت 25 اسفند سالروز شهادت مهدی باکری و روز شهردار با اشاره به وظایف شهرداری و تقدیر از کارکنان خدوم آن اظهار داشت: در افق 1404 ارومیه، شهری پاک و سالم تعریف شده است که این شعار، بدون فرهنگسازی به نتیجه نمی رسد.

وی افزود: شهرداری شعار 700 هزار شهروند، 700 هزار شهردار را مطرح کرد که این امر خود گامی در جهت حفظ و نگهداری شهر توسط شهروندان است.

شهردار ارومیه با یادآوری این نکته که روند توسعه صنعتی شهرها باعث شده است که شور و نشاط گذشته در شهرها نباشد و لذا شهرداری برنامه هایی برای توسعه شور و نشاط زندگی را مد نظر قرار داده است.

حضرت پور در این زمینه حذف سفرهای زائد، عدم استفاده از نایلکس، کاهش ورودی ماشین به محدوده مرکزی شهر را از جمله اقداماتی برشمرد که در شهر به کاهش آلودگی کمک می کند.

شهردار ارومیه با اشاره به کاهش درآمدهای پیش بینی شده شهرداری در سال جاری گفت: علیرغم این کاهش اقدامات مؤثری در شهر انجام شده است از جمله آنها اجرای 575 میلیارد تومان در ده ماهه گذشته بوده است.

وی ادامه داد: اجرای کمربند دوم ارومیه نیز که در سال جاری مطالعات آن به اتمام رسیده در سال آینده عملیاتی می شود که در جریان آن 27 کیلومتر جاده سازی به همراه 10 کیلومتر پل اجرایی خواهد شد.

حضرت پور همچنین از خرید تجهیزات شهربازی ارومیه و نیز مذاکرات برای خرید 3 الی 4 هواپیما و یا اجاره آن برای شهر ارومیه خبر داد.

این مقام مسئول شهری با تأکید بر افزایش امکانات حمل و نقل عمومی از راه اندازی تراموا در محدوده مرکزی شهر و خرید اتوبوسهای جدید خبر داد و افزود: برای اینکه بتوانیم برای عموم مردم ایجاد نشاط کنیم باید یک متر سرانه فضای سبز شهری بیفزائیم که در این راستا امسال سرانه فضای سبز را به 10 مترمربع رسانده ایم.

وی ادامه داد: امروز شهر ارومیه با تمام توان برای سفرهای نوروزی آماده می شود و بنا داریم بزرگترین جشنواره لاله ها را در اردیبهشت ماه سال آینده نیز برگزار کنیم.

تعداد نمایش ها (625)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظرآب و هوا

اوقات شرعی

آمار بازدید
دی ان ان